Gruodžio 16 d. jau 25-ąjį kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo konkurso „Lietuvos metų gaminys“ nugalėtojai. Tarp aukso medalio laimėtojų statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje – mūsų sukurtos betoninės apdailos plokštės „Koderus 2in1“.

 

„Džiaugiamės, jog drauge su Kauno technologijos universiteto atstovais ir betono technologais sukurtos fasado apdailos plokštės sulaukė ekspertų įvertinimo. Beveik trejus metus bandėme įvairias betono mišinių proporcijas, vykdėme laboratorinius tyrimus siekdami skirtingomis sąlygomis patikrinti ir pagerinti gaminio technines savybes ir ilgaamžiškumą, taip pat nuolat bendravome su statybininkais“, – sako „Koderus“ vadovas Domas Raškevičius.

 

Anot D. Raškevičiaus, „Koderus 2in1“ fasado plokščių gamyboje naudojama užpatentuota technologija, kuri aukštos klasės betoną sujungia su apšiltinimo medžiaga be jokių papildomų priedų. Ši technologija užtikrina gaminio patvarumą ir atsparumą Lietuvos klimatui būdingiems dideliems temperatūrų svyravimams bei dažniems šalčio-šilumos ciklų pasikeitimams. Naudojant „Koderus“ pastatų fasado sistemą, statybos ir fasado montavimo darbai atliekami daug greičiau.

 

„Šiandien Lietuvos statybų sektorius sparčiai auga, pritaiko naujus pažangius sprendimus ir vis drąsiau žengia į tarptautinę rinką. Įmonių pasiekimai neša svarbią žinią – nors esame maži, esame inovatyvūs, sugebame pagaminti išskirtinės kokybės gaminius ir paslaugas“, – pažymi LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

 

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

 

Šiuo metu Vilniuje statoma nauja mūsų įmonės gamykla, leisianti didinti fasado apdailos plokščių gamybos apimtis ir pradėti eksportuoti plokštes į užsienį. Nauja gamykla pradės veikti 2022 m. pirmąjį ketvirtį.

UAB "Koderus"

Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.

info@koderus.lt

 

Olga Zachaževska

Pardavimų vadybininkė

+370 675 92183

olga@koderus.lt

 

Įmonės kodas 304589855

PVM mokėtojo kodas LT100012179413

 

Darbo valandos

I - IV     8 - 17 val.

V     8 - 16 val.

 

Jei svarstote kaip galėtų atrodyti Jūsų namas - pasikonsultuokite su Koderus specialistais

Ačiū, netrukus su jumis susisieksime